- Počasí
- Francie
- Bretaňský poloostrov
- Crozon
Aktuální počasí Crozon
Aktuální počasí přímo pro město Crozon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 9°C |
