Aktuální počasí Cotuí
Aktuální počasí přímo pro město Cotuí. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 24°C |
