- Počasí
- Albánie
- Gjirokastër
- Çorogunj
Aktuální počasí Çorogunj
Aktuální počasí přímo pro město Çorogunj. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 16°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
