- Počasí
- Spojené státy americké
- Aljaška
- Cordova
Aktuální počasí Cordova
Aktuální počasí přímo pro město Cordova. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -1°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 11°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 5°C |
