- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Commack
Aktuální počasí Commack
Aktuální počasí přímo pro město Commack. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 7°C |
