- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Combe Martin
Aktuální počasí Combe Martin
Aktuální počasí přímo pro město Combe Martin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 12°C |
