- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Colwich
Aktuální počasí Colwich
Aktuální počasí přímo pro město Colwich. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 7°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 79 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 7°C |
