- Počasí
- Spojené státy americké
- Ohio
- Columbus
Aktuální počasí Columbus
Aktuální počasí přímo pro město Columbus. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
