- Počasí
- Irská republika
- Ulster
- Clones
Aktuální počasí Clones
Aktuální počasí přímo pro město Clones. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 7°C |
