- Počasí
- Turecko
- Çorumská provincie
- Çiçeklikeller
Aktuální počasí Çiçeklikeller
Aktuální počasí přímo pro město Çiçeklikeller. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
