- Počasí
- Gruzie
- Racha-Lechkhumi and Kvemo Svaneti
- Ch’vebari
Aktuální počasí Ch’vebari
Aktuální počasí přímo pro město Ch’vebari. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 100 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
