- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hainan
- Choushui
Aktuální počasí Choushui
Aktuální počasí přímo pro město Choushui. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 26°C |
