- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Aomori
- Chōshi Ōtaki
Aktuální počasí Chōshi Ōtaki
Aktuální počasí přímo pro město Chōshi Ōtaki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
