- Počasí
- Polsko
- Velkopolské vojvodství
- Chomecice
Aktuální počasí Chomecice
Aktuální počasí přímo pro město Chomecice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 6°C |
