- Počasí
- Jižní Korea
- North Chungcheong
- Chŏl-gol
Aktuální počasí Chŏl-gol
Aktuální počasí přímo pro město Chŏl-gol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 19°C |
