- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Chodov
Aktuální počasí Chodov
Aktuální počasí přímo pro město Chodov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 6°C |
