- Počasí
- Írán
- Māzandarān
- Chīlak
Aktuální počasí Chīlak
Aktuální počasí přímo pro město Chīlak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 26°C |
