- Počasí
- Severní Korea
- Hwanghae-bukto
- Chich’on
Aktuální počasí Chich’on
Aktuální počasí přímo pro město Chich’on. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
