- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Chester-le-Street
Aktuální počasí Chester-le-Street
Aktuální počasí přímo pro město Chester-le-Street. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 8°C |
