- Počasí
- Rusko
- Lipetsk Oblast
- Cherepyan’
Aktuální počasí Cherepyan’
Aktuální počasí přímo pro město Cherepyan’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -6°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 11°C |
