- Počasí
- Jižní Korea
- North Chungcheong
- Cheonmaryeong
Aktuální počasí Cheonmaryeong
Aktuální počasí přímo pro město Cheonmaryeong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
