- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Chenwang
Aktuální počasí Chenwang
Aktuální počasí přímo pro město Chenwang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 24°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 22°C |
