- Počasí
- Polsko
- Kujavsko-pomořské vojvodství
- Chełmno
Aktuální počasí Chełmno
Aktuální počasí přímo pro město Chełmno. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
