- Počasí
- Indie
- Uttarakhand
- Chārkhamba
Aktuální počasí Chārkhamba
Aktuální počasí přímo pro město Chārkhamba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 28°C |
