- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Changda
Aktuální počasí Changda
Aktuální počasí přímo pro město Changda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 14°C |
