- Počasí
- Čínská lidová republika
- Qinghai
- Chamuka
Aktuální počasí Chamuka
Aktuální počasí přímo pro město Chamuka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-5°C
pocitově -5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | -12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 10°C |
| MIN: | -19°C |
| Normál: | -5°C |
