- Počasí
- Řecko
- Central Greece
- Chaliás
Aktuální počasí Chaliás
Aktuální počasí přímo pro město Chaliás. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 2. 4. (15:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 2. 4. (15:00)
3°C
pocitově 3°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 6°C |
