- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Chadwicks
Aktuální počasí Chadwicks
Aktuální počasí přímo pro město Chadwicks. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňové ohrožení
Platí do 2. 4. (16:00)
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 6°C |
