- Počasí
- Česko
- Kraj Vysočina
- Čekánov
Aktuální počasí Čekánov
Aktuální počasí přímo pro město Čekánov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Bouřky
Platí od 31. 5. (12:00) do 1. 6. (00:00)
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
