- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Čejč
Aktuální počasí Čejč
Aktuální počasí přímo pro město Čejč. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
3°C
pocitově 1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
