- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Cantone
Aktuální počasí Cantone
Aktuální počasí přímo pro město Cantone. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 27. 4. (09:00) do 27. 4. (20:00)
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
