Aktuální počasí Çanta
Aktuální počasí přímo pro město Çanta. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 9°C |
