- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Cambo-les-Bains
Aktuální počasí Cambo-les-Bains
Aktuální počasí přímo pro město Cambo-les-Bains. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 28. 5. (00:00)
29°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 18°C |
