Aktuální počasí Camas
Aktuální počasí přímo pro město Camas. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zimní počasí
Platí do 2. 4. (13:00)
Námraza
Platí do 2. 4. (09:40)
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
