- Počasí
- Německo
- Mecklenburg-Vorpommern
- Bützow
Aktuální počasí Bützow
Aktuální počasí přímo pro město Bützow. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 27. 4. (00:00) do 27. 4. (07:00)
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
