- Počasí
- Austrálie
- New South Wales
- Bulli
Aktuální počasí Bulli
Aktuální počasí přímo pro město Bulli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 20°C |
