- Počasí
- Rusko
- Tatarstan Republic
- Bugrovka
Aktuální počasí Bugrovka
Aktuální počasí přímo pro město Bugrovka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 4°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
