- Počasí
- Francie
- Bourgogne-Franche-Comté
- Buffignécourt
Aktuální počasí Buffignécourt
Aktuální počasí přímo pro město Buffignécourt. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
