Aktuální počasí Bubesheim
Aktuální počasí přímo pro město Bubesheim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 2. 4. (09:00)
Náledí
Platí do 2. 4. (09:00)
2°C
pocitově -2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 8°C |
