Aktuální počasí Bubesheim
Aktuální počasí přímo pro město Bubesheim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 1. 4. (21:00) do 2. 4. (09:00)
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 8°C |
