- Počasí
- Spojené státy americké
- Nebraska
- Bruning
Aktuální počasí Bruning
Aktuální počasí přímo pro město Bruning. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 10°C |
