Aktuální počasí Brka
Aktuální počasí přímo pro město Brka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 3. 4. (00:00)
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
