- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Březnice
Aktuální počasí Březnice
Aktuální počasí přímo pro město Březnice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
4°C
pocitově 0°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 6°C |
