Aktuální počasí Breza
Aktuální počasí přímo pro město Breza. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 1. 6. (00:00) do 1. 6. (08:00)
25°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
