- Počasí
- Nizozemsko
- Utrecht
- Breukelen
Aktuální počasí Breukelen
Aktuální počasí přímo pro město Breukelen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 8°C |
