Aktuální počasí Brazii de Sus
Aktuální počasí přímo pro město Brazii de Sus. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 16. 5. (14:00) do 17. 5. (12:00)
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
