- Počasí
- Turecko
- Sivaská provincie
- Boyalı
Aktuální počasí Boyalı
Aktuální počasí přímo pro město Boyalı. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 20°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
