Aktuální počasí Bouâb er Roûs
Aktuální počasí přímo pro město Bouâb er Roûs. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
