- Počasí
- Uzbekistán
- Andijon
- Bo‘ston
Aktuální počasí Bo‘ston
Aktuální počasí přímo pro město Bo‘ston. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
