- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Bořetice
Aktuální počasí Bořetice
Aktuální počasí přímo pro město Bořetice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
